
Data evenementen:
januari 20 & 21 om 19:30
januari 22 om 15:30
Locatie evenement:
Willem de Zwijgerkerk, Olympiaweg 14, Amsterdam
THEATER BITES!
Een gevarieerde avond van 10 minuten-toneelstukken en scènes in het Nederlands en Engels!
De Toneelstukken
Hamlet en de Grafdelvers (scene) van William Shakespeare
As Angels Watch van Jim MacNerland
Poetry Bites
Sure Thing van David Ives
De Joodse Vrouw van Bertolt Brecht
Hamlet en de Grafdelvers (NL)
van William Shakespeare
Doodgraver – Anne Heijnen
Doodgraver – Alex Baum
Hamlet – Chris Hardeveld
Regie en adaptatie: Annebel Venmans
Hamlet in het kort ontmoeten? Dat kan.
Na een reis keert hij terug naar het ouderlijk paleis en ontmoet daar twee grafdelvers. Ze graven een graf voor een jonge vrouw en vertellen honderd uit over het leven en de dood. Humor met een serieuze ondertoon, Shakespeare kan dat!
As Angels Watch (EN)
van Jim MacNerland
Benjamin – Alex Baum
Joe – Aaron Wan
Mary – Angelica Andersson
Victoria – Delphine Ural
Regie: Lydia Muijen
Wat een leuk avondje uit lijkt te zijn voor Joe en Mary, verandert langzaam in iets onverwachts als Victoria en Ben medische informatie delen waar ze bekend mee zijn. Als het om leven en verantwoordelijkheden gaat, zijn de zaken bijna nooit zwart-wit, goed of slecht.
Poetry Bites (NL)
Nelly Versteeg
Anne Heijnen
Muzikale omlijsting, Maarten Klomp, Contrabas
Regie: Lydia Muijen
Nederlands dichters duo presenteert “Poetry Bites!”. Een eclectisch mix van Nederlandse gedichten en geluid. Met gedichten van onze lokale dichters: Anneke Brassinga, Babs Gons en Evert Smit.
Sure Thing (EN)
van David Ives
Betty – Vasiliki Votsika
Bill – Diego Best
Regie: Amr Maged
Een man vraagt iets, een vrouw wijst hem af, zal hij stoppen?
Een vrouw vraagt iets, een man wijst haar af, moet ze stoppen?
Zullen ze een goed gesprek hebben om dit toneelstuk af te maken?! Sure thing!
Hoe? Laten we helemaal opnieuw beginnen! Een man vraagt iets…
De Joodse Vrouw (NL)
van Bertolt Brecht
Judith – Frieda Jacobowitz
Frits – Bobby Brown
Regie en adaptatie: Annebel Venmans
In 1935 krijgt Duitsland te maken met de rassenwetten van Neurenberg. We weten tegen welke bevolkingsgroep deze wetten voornamelijk gericht waren, met uitsluiting en vernietiging als doel. Bertolt Brecht beschreef op aangrijpende manier welke gevolgen dat had voor een “gemengd huwelijk”.
Crew
Front of house: Nina Cohen, Billy Mann
Light & Sound: Oscar Ramspek
Assistance light & sound: Julien James
Poster/flyer design: André van Naarden
Photography: Pete Saunders
Stage Management: Willem Gerritssen
Assistance Stage Management: Jasmin Kulbatzki, Elias Ward
Coordinators: Frieda Jacobowitz & Amr Maged
Met dank aan:
- Medewerkers en vrijwilligers van de Willem de Zwijgerkerk
- Gerrit Visser, Amr Maged, Frans Schouwenaar


een paar repetitie foto’s


Canopy Podium is een platform voor zowel amateurs als doorgewinterde theatermakers en musici dat de mogelijkheid biedt om met vakkennis en oog voor detail theater en muziek te maken. We kijken uit naar producties en concerten die ervoor zullen zorgen dat de gemeenschap de kans krijgt om haar vaardigheden en enthousiasme voor een live publiek te laten zien. Door ons te concentreren op inhoud, inclusie en professionaliteit, stellen we ons voor dat ons aanbod op het podium de relevantie en diversiteit heeft om alle theaterbezoekers en muziekliefhebbers aan te spreken.